KONST / Litografier / Färglitografi 8135414
nr 813 5414
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Färglitografi , Lena A Linderholm (f. 1947), signerad EA (konstnärens exemplar), bladets mått: 82x78
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
600 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 11 mars 2013
kl 19:46:16
100 kr
200 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
900 kr
700 kr
1.100 kr
6
1.200 kr
1.400 kr
6
1.400 kr
6
1.500 kr
7
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm